O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky ve Zlíně a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Zlín a okolí. Půjčky pro občany obce Bělov, Biskupice, Bohuslavice nad Vláří, Bohuslavice u Zlína, Bratřejov, Brumov-Bylnice (Brumov, Bylnice, Sidonie, Svatý Štěpán), Březnice, Březová, Březůvky, Dešná, Dobrkovice, Dolní Lhota, Doubravy, Drnovice, Držková, Fryšták (Dolní Ves, Horní Ves, Vítová), Halenkovice, Haluzice, Horní Lhota, Hostišová, Hrobice, Hřivínův Újezd, Hvozdná, Jasenná, Jestřabí, Kaňovice, Karlovice, Kašava, Kelníky, Komárov, Křekov, Lhota, Lhotsko, Lípa, Lipová, Loučka, Ludkovice (Pradlisko), Luhačovice (Kladná Žilín, Polichno, Řetechov), Lukov, Lukoveček, Lutonina, Machová, Mysločovice, Napajedla, Návojná, Nedašov, Nedašova Lhota, Neubuz, Oldřichovice, Ostrata, Otrokovice (Kvítkovice), Petrůvka, Podhradí, Podkopná Lhota, Pohořelice, Poteč, Pozlovice, Provodov, Racková, Rokytnice (Kochavec), Rudimov, Sazovice, Sehradice, Slavičín (Divnice, Hrádek na Vlárské dráze, Nevšová), Slopné, Slušovice, Spytihněv, Šanov, Šarovy, Štítná nad Vláří-Popov (Popov, Štítná nad Vláří), Tečovice, Tichov, Tlumačov, Trnava, Ublo, Újezd, Valašské Klobouky (Lipina, Mirošov, Smolina, Valašské Klobouky), Velký Ořechov, Veselá, Vizovice (Chrastěšov), Vlachova Lhota, Vlachovice (Vrbětice), Vlčková, Všemina, Vysoké Pole, Zádveřice-Raková (Raková, Zádveřice), Zlín (Chlum, Jaroslavice, Klečůvka, Kostelec, Kudlov, Lhotka, Louky, Lužkovice, Malenovice, Mladcová, Prštné, Příluky, Salaš, Štípa, Velíková, Zlín), Želechovice nad Dřevnicí, Žlutava.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Břetislav Lapčík
Náměstí Míru 9
760 01 Zlín

Mobil: +420 730 551 991
E-mail: info@uvery-zlin.cz